Инфлуенсерката Агнеса Органџиева екс Ордановска деновиве одмара на плажата Сани Бич, Бугарија. Агнеса на својот Инста редовно постира фотки од одморот во којн очигледно ужива.Не успеавме да дознаеме кој ја фотографира.Очигледно, не се нејзините ќерки, кои овој пат таа не ги зеде со себе на одмор.