Бугарската музичка ѕвезда Азис на Инстаграм објави фотка од момче со тетоважи и напиша под сликата

-“ Мојата голема љубов“. Бугарските медиуми се фрлија во потрага по дечкото, но не успеаа да ја дознаат големата љубов на хит мејкерот  Азис.