Антониа Гиговска целосно го промени својот стајлинг. Пејачката навистина знае што сака во животот. Социјалните мрежи грмат поради нејзиниот нов изглед. Нејзините следбеници се изненадија кога таа сподели фотографија на која има целосно руса афро коса.
Многумина прво се воодушевија, а потоа и дадоа комплименти на Антониа дека и оваа фризура одлично и стои.