Познатата американска поп-изведувачка Бритни Џин Спирс (родена на 2 декември 1981) изминатиов период е доста активна на социалните мрежи а пред месец дена таа ги шокираше нејзините следбеници и обожаватели на нејзиниот инстаграм профил со тоа што објави нова полугола фотографија, но реакцијата која ја доби од следбениците веројатно не и беше доволна па Бритни денес објави нова фотографија каде што е целосно гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)