Популарната фолк пејачка Селма Бајрами која се прослави на балканот со нејзините големи хитови и денес важи за една од најпопуларните пејачки во овој регион. Фолк пејачката секогаш знае да го оправда насловот на нејзината ХИТ песна „Какво телo Селма има“ и отсекогаш се држела во одлична секси форма. Селма на социалните мрежи е доста активна но овој пат таа реши да ги потсети нејзините следбеници и обожаватели со видео, како изгледала на почетокот на нејзинита кариера во далечната 2001 год. каде што гостува во емисијата „Гранд Шоу“  која тогаш ја водеше Саша Попович.
Во продолжение видеото па самите одлучете колку се има сменето Селма.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)