На социјалната мрежа Инстаграм оваа недела се  појавиа видеа на кои кинески уличен музичар пее песни од македонската ѕвезда Тоше Проески.

Во продолжение видеата од уличниот музичар

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 王小虫 (@wang_xiao_chong)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 王小虫 (@wang_xiao_chong)