Пред неколку дена српската пејачка Милица Павловиќ настапуваше во Охрид, а видеото кое се појави од настапот стана хит на социјалните мрежи.

Имено, фан на пејачката се обиде додека таа пееше да и го сними меѓуножјето. Пејачката го забележала „загорениот“ фан и некоку пати го опоменала.

Сепак, тој бил упорен во својата намера, па во еден момент Милица му го побарала мобилниот телефон.

На снимката се гледа како Милица го зема телефонот во раце и во истиот момент го фрла позади неа…

Погледнете: https://fb.watch/avxQKqtIVK/

Извор: shilomagazine.com.au