Поп-рок пејачката Дани Димитровска на својот ФБ профил,објави фотка на која е без трунка шминка и изгледа совшено.Ова го прават и светските ѕвезди сакајки да им покажат на фановите,дека кога не се пред камерите изгледаат природно . Дани и нема потреба од шминка.Таа плени и зрачи со својата природна убавина.