Тв-водителката Лила Филиповска летово се сликаше со најновите очила за сонце на брендот Dolche & Gabbana. Мега ѕвездата Бионсе деновиве се сликаше со истите очила, ама касни неколку месеци зад Лила. Очилата за сонце на овој реномиран бренд може да ги најдете во оптиките на Диоптра кои се limited edition и чинат 28.000 денари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)