Лила денес на нејзиниот инстаграм профил ја најави единаесеттата сезона на популарното гејм шоу “Се или нешто” кое се емитува од понеделник до петок во 18:00 часот.

Таа објави видео каде што е облечена во црвен фустан со длабоко деколте а за нејзиниот изглед како и секогаш се грижи најдобрата модна куќа “ЕЛЕНА ЛУКА”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)