Српска дива Јелена Карлеуша деновиве е актуелна со веста дека светски познатиот рапер Кајне Вест и екс сопруг на ријалити звездата Ким Кардашијн,  ја заследил на Инстаграм.Карлеуша не му остана должна на раперот и веднаш објави фотографија на која е гола, како од мајка родена, само со патики кој се дизајнирани токму од него. Провокација или не ?