Џенифер Лопез во неодоливо атрактивен изглед. Сив блејзер, елек и панталони дизајнирани од Dolce  и Gabbana и  мантил на Max Mara.

(Photo by Gotham/GC Images)

Наоми Ватс на филмскиот фестивал во Макареш во флорален дизајн на Erdem и чанта на Giuseppe Zanotti.

(Photo by Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images)

Кели Роланд во плишен Tom Ford  капут, чизми на Saint Laurent и ракавици на Bryan Hearns .

(Photo by Jose Perez/Bauer-Griffin/GC Images)