Ани Георгиева или Црна мачка е нашата позната стриптизета која деновиве и се приклучи на платформата за возрасни “Only Fans“. За сите оние што не се запознаени, оваа Интернет платформа е екстра популарна, а девојки и момци од целиот свет објавуваат свои жешки фотки или видеа, кои потоа ги наплатуваат. Популарниот Инстаграм ги забранува овие експлицитни фотографии, па затоа многу убавици се приклучуваат на оваа платформа за возрасни. Ако сакате да ги видите секси жешките фотки на Црна мачка одете на линкот www.onlyfans.com/aniblackwildcat и напарвете месечна претплата за да уживате во нејзините фотографии. За првите десет дена на своите фанови, Мачка дава и 30% попуст.