Тв водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска блесна во црн елегантен фустан како ВИП гостинка на албанска свадба. Се мажеше нејзина блиска пријателка. Црниот фустан е дело на нашата модна куќа “Елена Лука„, а Лила го износе во нејзин стил,со крената глава,високи потпетици и елегантен накит.