Тв водителката Лила Филиповска блесна на црвениот тепих на гламурозната забава на естрадниот магазин “Бекстрејџ„. Таа ја доби наградата за  трајни вредности.

Во говорот која таа го одржа рече-Лесно е да го држиш кормилото кога е морето мирно… поминав низ многу бури сите овие години , ги преживеав и сега сум посилна. Моето мирно море само нека потрае како и моите “Трајни вредности” според @backstage_macedonia ❤️ Нека ни се множат години и признанија 💋