Кралицата на попот Мадона Чикони на свои 62 години, на својот Инстаграм профил објави полуразголено селфи под кое пиша дека се чувствува убаво и без пластични операции на телото.Пејачката наите на лавина реакции од фановите кои ја подржаа оваа нејзина  фамозна фотографија.Мадона веќе 40 години е на врвот во музичката индустрија, поместувајќи ги сите можни граници како во модата,така и во музиката.