Пејачката Маја Беровиќ одбројува до породувањето, а сега на социјалните мрежи сподели трогателно видео.

Таа на Инстаграм објави видео во кое се гледаат сите емотивни моменти со сопругот Ален Драгосава, но и ултразвукот на бебето, како и Маја со стомакот „до заби“.

Во оваа прилика Маја го откри полот на своето бебе.