Лепа Брена отпатува со сопругот Боб Живојиновиќ на луксузна дестинација – Тајланд.
Тие двајца покажаа како уживаат во привлечноста на тропската клима и белиот песок, а Брена ги воодушеви фановите со нова фотографија.

Имено, фолк ѕвездата објави фотографија од плажа на која позира во едноделен костим за капење.