Вчеравечер Ана Марија Таневска реши да ги почести своите следбеници со жешка фотка во облека од латекс.

Облечена во латекс фустанче и латекс високи чизми Ана Марија вчеравечер уживаше во забавата во Story Bar каде што настапуваше познатата пејачка Милица Павлович.