Пејачката Јелена Карлеуша пред неколку дена покажа слики од дворот на нејзината величествена вила на Дедиње, каде на денот кога падна првиот снег во Србија, позираше во металик потпетици и јакни во иста боја.

Сега таа објави видео од дома на кое се гледа дека во нејзиниот дом се е подготвено за Нова година.

Имено, Јелена покажа елка украсена во златни тонови, а потоа и слатки кои се персонализирани.

Јк се пофали дека добила торта со нејзината фигура, во металик стајлинг, во која работела неколку дена на снег.

 

(telegraf.rs)