Најромантичниот ден во годината, Денот на вљубените или познат и како Валентајн полека се наближува. Ако се уште немате идеја како да го поминете овој 14ти февруари со саканата особа, тогаш „Ми Каса” има одлична понуда за вас.
Во продолжение погледнете го промо видеото

Денот на вљубените во една поинаква атмосвера!!Резервирајте на тел: +389 75317387

Денот на вљубените во една поинаква атмосвера!! Резервирајте на тел: +389 75317387

Posted by MiCasa Skopje on Monday, January 31, 2022