Безвременската убавина и секси изгледот на познатата светска ѕвезда, Мадона, повторно ја запали светската јавност. Имено, американската пејачка Мадона на 63-годишна возраст со нов сет фотографии покажа дека времето не и може ништо, но и дека нејзиното искуство во провокација и скандал е во непречен тек.

Така вчера на социјалната мрежа Инстаграм на официјалниот профил на оваа музичка ѕвезда се појавија провокативни фотографии

Fotos: printscreen Instagram profile @madonna