Нашиот топ модел Александра Накова ги шокираше фановите со новите фотки на кои таа е закопчана до грло.Убавицата цело лето со секси бикини провоцираше на грчките плажи и мамеше воздишки. Но овој пат таа реши да се покаже во есенско издание. Како и да е ,Накова сеуште важи за една од поубавите жени во шоубизнисот.