Познатата пејачка Ријана ја покажа својата нова новогодишна колекција пижами, но сепак големо внимание привлече нејзиниот гол задник.

На прв поглед се работи за обична сина карирана пижама, шорцеви со ремен од тантела, ист вид брухалтер и кошула.

Но, Ријана го покажа долниот дел од пижамите со големо деколте на задникот. Од напред панталоните изгледаат сосема обично. Меѓутоа, кога се сврте наоколу, на задникот беше забележан дрзок рез, украсен со прилагодлив лак.

За само еден ден оваа објава стана хит на мрежите, бројни фанови на пејачката ја пофалија, но имаше и поединци на кои оваа комбинација на облека не им се допадна за спиење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by R I H A N N A (@ririgalbadd)