Популарната пејачка Сандра Африка моментално е на американска турнеја.

Имено, Сандра синоќа пееше во Чикаго и направи феноменална атмосфера, а тамошната публика ја полеа со долари, а со тоа Сандра ја доби титулата „Кралица на бакшишот“

Во продолжение видеото во кое можете да се уверите и самите