Пејачката Сандра Африка беше фатена без шминка во главниот град на Србија, а многумина не би ја препознале во ова издание.

Екипата на шоуто „Папарацо лов“ ја фати пејачката во моментите кога не е средена.

Имено, таа го посетила пазарот, поточно продавница со мобилни телефони, а се чини дека ретко кој ја забележал во лежерното издание.

Сандра не била свесна дека камерите ја следат по стапките, а колку е голема промената во однос на изданијата на кои е навикната јавноста проценете сами.

Printskrin: Youtube/Paparazzo lov

Извор: (telegraf.rs)