Познатата фолк пеачка Селма Бајрами е една од најатрактивните на овие простори и секогаш знае да го оправда насловот на нејзината ХИТ песна „Какво телo Селма има“

Селма често е активна на нејзиниот инстаграм профил и често знае да ги изненади нејзините обожаватели и следбеници со провокативна фотографија или видео запис.

Селма е секогаш во одлична форма па затоа има и што да покаже.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)