Станија Добројевиќ и Марко Марковиќ викендот го поминуваат во хотел во Србија, каде здивнале од работите на пентхаусот што го купи ријалити ѕвездата.

Штом се смести во хотелската соба, Станија се опушти, па следбениците на Инстаграм ги почести со жешки кадри во мала маичка и танга долна облека пред огледало.

Марко влегол во нејзиниот тоалет додека снимала и се пошегувал со неа, покажувајќи дека нема апсолутно ништо против нејзините „бесплатни“ снимки на социјалните мрежи.

Следуваше истрел одзади, во кој Станија гордо ја покажува својата позадина, додека Марко и мафта од креветот.

Printskrin: Instagram/stanijadobrojevic