Нашата поп дива Елена Петреска објави нови фотки на својот ФБ ,а реакцијата на нејзините фанови беше отприлика ваква-

-Ти си секси,вамп и неодолива повеќе и до Ким Кардашиан,се дел од коменнтарите под фотките на Елена која навистина мора да признаеме потсетува на Интернационалната инфлуенсерка Ким Кардашиан.