Тимот на Медена земја: Тамара Котевска, Љубомир Стефанов, Атанас Ѓеоргиев, Самир Љума и Феми Даут присуствуваа на традиционалниот оскаровски ручек во Долби Театарот. Преку споделените фотографии на социјалните мрежи видовме дека се запознале со некои од славните актерски имиња: Бред Пит, Роберт Де Ниро,Леонардо Ди Каприо, Квентин Тарантино..

Фотографијата со Леонардо Ди Каприо привлече најмногу внимание по објавување на социјалниот профил на режисерката Тамара Котевска  за која напишала : Да појаснам… Не стоев јас до него… Тој стои до мене. (Јас имам две номинации оваа година 😉 )“.

Погледнете ги и останатите фотографии и уживајте во славата заедно со нив 🙂