Поп ѕвездата Јелена Карлеуша денеска на прес-конференција го најави својот новогодишен настап во Казино клубот, а изданието во кое се појави ги воодушеви сите присутни.

Имено, Јелена во главниот градски клуб се појави во многу необична комбинација на облека, која на почетокот не делуваше провокативно, гледајќи од „пета“ до глава.

Сепак, Јелена не би била Јелена доколку не изненади со некои детали, а покрај тоа што фустанот е долг и тесен, горниот дел откри повеќе отколку што некој очекуваше.

Тенки панделки едвај ја прекриле бујната биста на Карлеуша, а таа задоволно позирала пред објективите на собраните фотографи

 

Извор: telegram.rs