Џетсетерката Агнеса Органџиева објави фотка на својот Фб профил од нејзините две ќерки Тифани и Вивиен.Коментарите беа дека двете мали убавици се плукнати на згодната мама.Агнеса има и со што да се гордее,двете нејзини ќерки се нејзина копија.