Поп ѕвездата Јелена Карлеуша ги остави своите следбеници и обожаватели без здив откако на нејзиниот инстаграм профил објави фотографии каде што е во секси топлес и црвена танга, без градник а градите и се покриени со нејзните раце. Под фотографиите се појавиа коментари дека во вакво издание може да се слика само пред очите на Душко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)