Македонската пејачка Мартија Станојковиќ привлекува се поголемо внимание. Неодамна Мартија објави секси кадри од нејзините облини со кои ги воодушеви нејзините следбеници на „Инстаграм“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)