Познатата тв-водителка Лила Филиповска ужива во Дубаи, таа секојдневно на својот Инстаграм профил објавува слики и видеа од луксузни дестинации.

Иако таму температурите се доста високи, тоа не ја спречи Лила ги посети главните атракции на овој град и да ужива во својот одмор.

Имено, Лила на својот профил објави и фотографија на која позира во бикини додека се сонча, а со својот изглед ги воодушеви фановите.