Цеца многу се грижи за својата кожа и вложува во својот изглед, благодарение на кој изгледа младешки, а често со своите придружнички и обожаватели ги открива третманите кои често ги практикува.

Таа сега објави видео од една клиника каде покажа како изгледа нејзиното лице без шминка.

Во видеата кои ги објави на Инстаграм таа на сите жени им покажа како се подмладуваат, а станува збор за нега на колагенски конец на кој Цеца отиде по втор пат и за што веднаш нагласи дека ништо не боли.

– Жените постојано ме прашуваат како се грижам за мојата кожа. Па, погледнете, вака! Ова ми е втор пат … За нас дамите од 30 плус … Се шегувам, се разбира. Ова е само една голема грижа, а јас секако се подготвувам за сите концерти – изјави Цеца.

На социјалните мрежи веднаш се појавија коментари дека Цеца на 48 години изгледа совршено и дека и даваат комплименти.

Како изгледа Цеца без шминка погледнете во галеријата подолу, и каков третман подмладува.