Нашата позната стриптизета Ани Георгиева или Црна Мачка, во жолто зелена комбинација, го прослави роденденот.На забавата присуствувале само  нејзини блиски пријатели. Според фотките, Мачка носи фустан  на брендот Gucci, чанатата  е Steve Madden,а очилата за сонце  се на  Versache. Вакви исти очила за сонце во дречава зелена боја сега се хит,а ги носи и српскаат дива Јелена Карлеуша.