Популарниот камионџија од Чикаго и инфлуенсер Дарко Влогс ги частеше фановите со провокативно видео,во кое,тој е облечен како хавајска девојка и го игра традиционалниот женски танц за добредојде на туристите.Дарко носи само долна облека,  со зелени реси до колена и прслук  изработен од две школки.Стомачето му е голо,а коментарите се хитовски.