Српската поп дива Јелена Карлеуша во сеќавање на ангелот Тоше Проески објави фотографија на нејзиниот инстаграм профил каде што се заедно сликани а под неа напиша:

” I’ll never forget you my friend 🙏🏻 One in a million #toseproeski #1981-2007 ”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)