Ви претставуваме топ листа од пет најдобри зимски јакни за мажи кои уживаат во стилот. Топли и модерни специјално за сезонава што следува.

Кензо – Преубави бои кои сигурно ќе ви ја направат оваа зима потопла.

 

Бали – Преубава ,,biker“ јакна секогаш е добредојдена!

Креација на Валентино во соработка со ,,Undercover“, која не треба да ја пропуштите.

 

Грег Лаурен  – ,,fashion friendly“, дизајн кој никогаш не губи од сјајот.

Карл Лагерфелд – Обратете внимание на ова уникатно парче – комични стрипови прикажани на јакна.