Младата македонка Теодора Мартиноска уште еднаш ги остави без здив нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Оваа млада девојка која заработува од онлифенс и јавно проговори за тоа, синоќа помисли и на нејзините следбеници на „Инстаграм“. Таа со нив сподели кадри во кои изгледа повеќе од предизвикувачки и секси, а со стајлингот што го избра за оваа прилика, Теодора го исткана својот сексипил, но и нејзината совршена фигура во секси костим и мрежасти чорапи со чипка, која многумина остави без здив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @teodoramartinoskaa