Ви предложуваме 5 модела на капути за студените денови кои се ближат.

 

Класичниот црн капут

Ова парче облека треба секогаш да го имате во вашиот плакар, затоа што е безвременско и никогаш не излегува од мода.

 

Бунда од вештачко крзно

Оваа бундичка од вештачко крзно му дава дополнителна елеганција на вашиот изглед.

 

Волуменозен капут во мента боја

Внесете малце боја во вашиот живот.

 

 

Кафен/крем боја капут кој се врзува околу половината

Ќе го истакне вашиот струк и ќе даде една доза на женственост на вашиот изглед.

 

Жолт капут

Жолтата боја доминира оваа есен во најразлични тонови и на различни парчиња облека. Ние ви препорачуваме жолт капут.